Zakłady na e-sport. Jak obstawiać CS GO?

E-sporty cieszą się coraz większą popularnością. Firmy bukmacherskie wychodzą naprzeciw tym trendom i proponują swoim graczom bardzo ciekawe, niezwykle opłacalne zakłady. Jedną z najpopularniejszych gier jest obecnie CS GO. Jak obstawiać rozgrywki CS GO, aby odnosić sukcesy? Od jakich czynników uzależniony jest przebieg rozgrywek w CS GO? Na te oraz wiele innych pytań odpowiadamy w dzisiejszym artykule. 

zakłady bukmacherskie na esport
Jak obstawiać CS GO w zakładach bukmacherskich online?

E-sport to przyszłość zakładów bukmacherskich 

Wszędzie tam, gdzie są sportowe emocje, zawsze pojawiają się zakłady bukmacherskie. E-sporty rozwijają się w Polsce w niezwykle szybkim tempie, przez co bukmacherzy stworzyli nowy rodzaj zakładów. Na początku większość doświadczonych typerów była mocno sceptyczna co do opłacalności inwestowania swoich pieniędzy w zawodników grających w gry komputerowe. Ich wątpliwości szybko jednak zostały rozwiane, gdy okazało się, że e-sporty są naprawdę bardzo ciekawym sposobem na obstawianie zakładów.

W chwili obecnej praktycznie każda licząca się firma bukmacherska jak Betfan czy popularny ostatnio Betclic proponuje swoim graczom szeroką ofertę zakładów na e-sporty. Wśród najpopularniejszych gier do obstawiania znajduje się oczywiście CS GO, King of Glory, Rainbow Six, DOT 2, LOL i inne. Counter Strike: Global Offensive jest obecnie najczęściej obstawianą grą u polskich bukmacherów. W jaki sposób bukmacherzy ustalają kursy zdarzeń na tę popularną grę? Najważniejszym elementem pod tym względem jest ekonomia. 

darmowy bonus bez depozytu w sts online
Polski bukmacher STS oferuje graczom bonus bez depozytu 29 PLN

Ekonomia – najważniejszy czynnik decydujący o rozgrywce 

Ekonomia to jeden z najważniejszych elementów w każdej rozgrywce Counter Strike. Budowana ona jest poprzez eliminacje przeciwników, wygrywanie poszczególnych rund a także podkładanie i rozbrajanie bomb. Z uzyskanych środków można kupować lepsze wyposażenie, czyli broń, kamizelki kuloodporne oraz zestawy granatrów. Niektórzy mogą być zatem mocno zdziwieni tym, że z gry „strzeleckiej” powstaje niejako gra o mocno analitycznym, strategicznym charakterze.

Lider każdego z zespołu ma za zadanie przewidywać fundusze swojego przeciwnika oraz dobierać odpowiednią taktykę. Gdy danemu zawodnikowi uda się przeżyć w danej rundzie, cały zarządzany przez niego ekwipunek w sposób automatyczny przechodzi od razu do następnej rundy. Niezwykle istotną kwestią przy zarządzaniu finansami zespołu jest jak najczęstsze pozostawanie zawodników przy życiu. Im częściej oni umierają, tym mniejsze są szanse, że uda im się zwyciężyć w kolejnej rozgrywce. 

Jeśli zastanawiasz się gdzie obstawiać e-sport to podpowiadamy, najlepszą ofertę na zakłady esportowe ma bukmacher www.betfan.pl.

Jeżeli ekonomia nie pozwala nam na odbycie rundy z pełnym wyposażeniem, wówczas zespoły mogą wybrać jeden z dwóch wariantów: grać rundę typu „eco” lub „force”. Eco to skrót od economic round. Jak sama nazwa wskazuje, aby zaoszczędzić fundusze na kolejną rundę, drużyna nie kupuje żadnego dodatkowego wyposażenia. Poświęcamy jeden punkt w meczu, aby zakupić lepszy ekwipunek w następnych rundach i zwiększyć swoje szanse na uzyskanie dodatkowych punktów. 

W rundzie force kupujemy gorsze wyposażenie za środki, które posiadamy. Chodzi tutaj o pistolety maszynowe, granaty oraz shotguny. Force to rinda podwyższonego ryzyka – może nam pozwolić na zaskoczenie przeciwnika, który spodziewał się, że zagramy w trybie eco. 

Bukmacher

Jaki nowy bukmacher oferuje darmowe bonusy i promocje bukmacherskie? Czy bukmacher Betfan posiada kod promocyjny, który daje dodatkowe korzyści? Tak, kod promocyjny "BETFAN" to dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Bonus można odebrać na stronie bukmachera www.betfan.pl

Kody promocyjne

Back to top button