STS i Totalizator Sportowy – czy to ulubione firmy polskich graczy?

STS i Totalizator Sportowy – czy to ulubione firmy polskich graczy?

Zadowoleni Klienci oceniają te podmioty hazardowe bardzo dobrze. Można napisać, że są to jedne z najbardziej ulubionych firm z tej branży. Dlaczego jednak taka sytuacja występuje? Czym cechuje się STS? Co ta firma bukmacherska oferuje na start dla wszystkich nowych użytkowników? Jakie zaś atuty ma po swojej stronie Totalizator Sportowy?

STS – bonus na start dla każdego nowego Klienta

Jeśli dokonasz rejestracji w tym podmiocie hazardowym, to będziesz już od pierwszej chwili usatysfakcjonowany. Czym cechuje się STS? Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy oferuje swoje usługi na mocy zezwolenia wystawionego przez Ministerstwo Finansów. Nie ma żadnego kłopotu, aby się tam zarejestrować. A jak to zrobisz, to zapewnisz sobie wiele możliwości pod kątem oferowanych promocji. Do Twojej dyspozycji jest zaś np. bonus bez depozytu w STS. Na pewno teraz zastanawiasz się, jak z niego skorzystać w praktyce, prawda? A to na szczęście bardzo proste. Musisz najpierw założyć konto bukmacherskie na stronie online STS. Następnie trzeba wpisać kod promocyjny. Aktualne hasło to zaś „PEWNE25”. Ta treść nie jest w ogóle przypadkowa. Warto zaznaczyć, że możesz bowiem potem uzyskać właśnie 25 PLN. I to bez konieczności wykonywania nawet jednego depozytu. Ta promocja, co zrozumiałe, cieszy się coraz większym uznaniem wśród graczy.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Podwojenie pierwszego depozytu to bardzo atrakcyjna promocja

Możesz jednak liczyć na wiele innych opcji, które są obecnie bardzo popularne. Warto zaznaczyć, że oferowany jest np. bonus zakładający podwojenie premierowego depozytu. Jakie są najważniejsze warunki w ramach tej promocji? Na szczęście nie ma tutaj żadnej większej „filozofii”. Musisz bowiem jedynie mieć konto oraz wpłacić pieniądze. Tak naprawdę wartość bonusu przyznawanego przez STS… w dużej mierze zależy od Ciebie. W końcu oferowana opcja to podwojenie wpłaty (100% do 1200 PLN). Jakie są warunki, jeśli chodzi o obrót tym bonusem? Od razu warto zaznaczyć, że obowiązują one także w przypadku promocji bez depozytu. Musisz zagrać za trzykrotność otrzymanej sumy. Pamiętaj o tym, by na Twoich kuponach znajdowały się minimalne kursy wynoszące 1,91. Co jeszcze jest tutaj ważne? To, że do obrotu są zaliczane tylko i wyłącznie wygrane kupony. Dlatego trzeba mocno postarać się, by każda analiza była wykonana bardzo dokładnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gry Lotto oferowane przez Totalizatora Sportowego

Sporo fanów ma także Totalizator Sportowy. Ta firma hazardowa oferuje m.in. gry Lotto. Co ciekawe, możesz się na nie zdecydować z poziomu własnego internetowego konta. Nie ma bowiem żadnych przeszkód, by obstawić przez sieć np. skuteczny system Eurojackpot albo numery Dużego Lotka itd. Trzeba się tylko zarejestrować oraz potwierdzić dane. Nie obejdzie się bez wpłacenia gotówki na konto. Potem będziesz mógł zaś do woli korzystać z hojnej oferty. Co ważne, do dyspozycji zarejestrowanych użytkowników są wszystkie te same gry (w porównaniu do kolektur). Możesz zatem wybrać takie opcje, jak np. Duży Lotek, Mini Lotto, Szybkie 600, Keno, Eurojackpot itd.

Kody promocyjne

Back to top button