Nowe informacje o zakładach bukmacherskich w 2021 roku

Na początku każdego roku, każdy dobry gracz powinien powtórzyć podstawową wiedzę na temat zakładów sportowych. Ale z drugiej strony wielu początkujących nawet nie wie o tym, że są jakieś zasady, które warto znać. Dlatego też dziś przygotowaliśmy ten specjalny poradnik, który pomoże ci poznać je wszystkie!

Nowe informacje o zakładach bukmacherskich w 2021 roku

Pamiętaj, że porażka zdarza się nawet najlepszym

Każdy może przegrać – nawet najlepszy gracz, więc im szybciej przyjmiesz to do wiadomości, tym lepiej dla ciebie. Z drugiej strony warto jest dokładnie przeanalizować konsekwencje nieudanych zakładów. Nawet jeśli dopiero zaczynasz i planujesz coś wygrać, wiedz, że powinieneś mieć plan. Oczywiście nie każdy jest idealny, ale jeśli masz odpowiedni plan, przy odrobinie szczęścia może będziesz w stanie coś wygrać.

Dobry gracz potrzebuje dokładnych wyliczeń jeśli chodzi o szanse na wygraną danej drużyny, a najważniejszą rzeczą dla wielu doświadczonych graczy jest umiejętność analizowania gier sportowych. Ważne jest też to, aby zapamiętać określone sytuacje i starać się przewidzieć, co stanie się następnym razem, gdy obstawisz zakład. Dokładna analiza bukmacherska wymaga dużo czasu i doświadczenia. Początkujący spędzają dużo czasu poprawnie analizując daną sytuację, dlatego często spieszą się, aby coś przeoczyć, więc nawet jeśli dopiero zaczynamy, nie musimy się tym martwić.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Limit na obstawianie jest ważny

Niektórzy ludzie nie potrafią się kontrolować, więc najłatwiejszym rozwiązaniem tego problemu jest ustawienie limitu kasy przeznaczonej na zakłady. Przykładowo, możesz ten problem rozwiązać za pomocą aplikacji bukmacherskiej, ponieważ gdy przekroczysz wstępnie ustawioną kwotę, aplikacja zablokuje możliwość obstawiania.

Doświadczeni gracze zazwyczaj grają za co najmniej 2 złote. Jeśli nie możesz zainwestować dużych pieniędzy w zakłady, powinieneś zatrzymać się na 2 lub 5 złotych. Tego rodzaju pieniądze co prawda niewiele zwrócą po wygranej, ale przynajmniej możesz w ten sposób zdobyć nieco doświadczenia. Chociaż w Internecie jest wiele przewodników i sugestii, zawsze musisz najpierw pomyśleć o tym, aby na samym starcie poświęcić więcej czasu na naukę i praktykę obstawiania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wybór dyscypliny sportowej jest kluczowy na starcie

Oczywiście wiele osób od razu uważa, że mogą obstawiać każdą dyscyplinę sportową i wygrywać. Warto jest jednak pamiętać o tym, że zakłady są analizowane na podstawie wiedzy najlepszych analityków spośród wybranych przez Ciebie legalnych bukmacherów, więc nie zdziw się, że nie możesz wygrać, kiedy obstawiasz kilka rodzajów sportów na raz. Wystarczy powiedzieć, że do każdego sportu jest przydzielany inny analityk, więc warto o tym pamiętać i skupić się tylko na jednej dyscyplinie sportowej.

Dlatego najlepiej zacząć obstawiać jeden sport – a mimochodem również i te mniej znane ligi. Oczywiście premia zostanie odpowiednio zmniejszona, ale lepiej jest wygrać cokolwiek, niż doprowadzić do zwykłej utraty całego depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kody promocyjne

Back to top button