Betfan polecany bukmacher internetowy w Polsce

Koniec kwietnia 2019 roku okazał się niesamowity dla wszystkich miłośników legalnych zakładów sportowych w Polsce. Swoje usługi rozpoczął wtedy Betfan, bukmacher, na którego czekało wiele osób, gdyż miał on okazać się przełomem na polskim rynku zakładów wzajemnych. Choć ostatecznie okazało się, że nie jest tak słodko, jak w zapowiedziach, to nie można odebrać spółce Betfan tego, że zdecydowała się na rozwijanie swoich usług w bardzo ciekawym kierunku. 

polski bukmacher internetowy betfan
Nowy legalny bukmacher internetowy – Oferta zakładów, promocje i bonusy za darmo

Legalny polski bukmacher Betfan

Bukmacher Betfan otrzymał Licencję Ministerstwa Finansów w dniu 29 października 2018 roku. Bardzo długo przyszło nam czekać na rozpoczęcie działalności, gdyż spółka otworzyła możliwość rejestracji dopiero 25 kwietnia 2019 roku. Na szczęście czas ten nie został zmarnowany i otrzymaliśmy bardzo dopracowaną i prostą w obsłudze stroną internetową. 

Witryna bukmachera, która znajduje się pod adresem www.betfan.pl ma właściwie tylko jeden problem. Strasznie dużo na niej koloru białego i nie ma na razie możliwości, by ustawić nocną wersję strony. Z tego powodu obstawianie wieczorami i nocą przy zgaszonym świetle jest bardzo nieprzyjemne. Pozostaje mieć nadzieję, że już niedługo bukmacher wysłucha swoich klientów i umożliwi im korzystanie z ciemnej wersji swojej witryny. Trzymamy kciuki, gdyż znacznie ułatwiłoby to obstawianie. 

bukmacher betfan polska oferta zakładów
Zakłady bukmacherskie Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Oferta zakładów bukmachera Betfan

Bukmacherzy kojarzą nam się przede wszystkim ze sportem. Betfan oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjną ofertę zakładów, w której znajdziemy niemalże 40 różnych dyscyplin sportowych. Każdy z nas może obstawiać zarówno piłkę nożną, jak i takie dziwactwa jak np. pesopallo. 

Na ogromne wyróżnienie zasługuje natomiast oferta na wydarzenia kulturalne i inne. Zazwyczaj bukmacherzy ograniczają się tylko do polityki i najbardziej popularnych programów telewizyjnych. Betfan poszedł o krok dalej. Typerzy mogą tu obstawić nie tylko to, kto zostanie prezydentem, czy wygra Taniec z Gwiazdami, ale także takie rzeczy, jak średnia cena paliw w konkretnym dniu, jaki kolor włosów będzie miała dziewczyna na okładce Playboya, czy też, jaka będzie pogoda w konkretnym dniu w Warszawie lub innym mieście.

Nie da się ukryć, że oferta jest zaskakująca, gdyż żaden z polskich bukmacherów nie umożliwia obstawiania takich rzeczy. Najlepsze jest to, że teraz cieszyć się z obstawiana mogą nie tylko osoby, które znają się na sporcie, ale także wszyscy zafascynowani pogodą i temu podobnymi ciekawostkami.

Betfan jest bukmacherem dla każdego i to właśnie świadczy o jego sile. Nie bez powodu na liście najlepszych bukmacherów znajduje się właśnie on. Miejsce dla siebie znajdą tu nie tylko fani sportów, ale po prostu każdy obywatel, który jest chociażby częściowo zainteresowany tym, co dzieje się wokół niego. 

E-sport w ofercie bukmachera Betfan

Betfan proponuje swoim klientom także wiele zakładów dotyczących e-sportu. Wszyscy fani gier komputerowych poczują się tutaj jak w domu. Obstawiać możemy takie gry jak np. Counter-Strike: Global Offensive, DOTA, League of Legends, Overwatch, Hearthstone i wiele, wiele innych. Co prawda na razie bukmacher przygotował dla nas tylko ofertę z wybranych największych turniejów, ale możemy się spodziewać, że już niedługo znacznie się ona rozszerzy. W innym przypadku nie byłoby sensu tworzyć specjalnej zakładki poświęconej grom komputerowym.

bukmacher betclic polska bonus za darmo
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

W Polsce oferta zakładów na e-sport dopiero się rozwija, nie wszyscy Polscy bukmacherzy postawili na tę elektroniczną dyscyplinę sportu, a szkoda bo gracze sądząc po ich opinii bardzo liczą na tę ofertę u swoich buków.

Zawiedzeni mogą być tylko fani sportów wirtualnych, gdyż jak na razie próżno szukać ich w ofercie bukmachera. Zdaje się jednak, że jest to tylko kwestia czasu, gdyż nikt nie zrezygnuje łatwo z możliwości zarobku, którą oferuje ten właśnie typ zakładów.

Aplikacja mobilna Betfan

W tym miejscu musimy się nieco poskarżyć. Na razie Betfan nie zaoferował nam żadnej aplikacji mobilnej jak ma to miejsce w STS czy PZbuk. Możemy być pewni, że takowa się pojawi, ale kiedy i jakie funkcjonalności będzie oferować – to już pozostaje w sferze domysłów. 

Z pewnością aplikacja dostępna będzie na telefony i tablety z systemem Android i iOS. Na pewno też pozwoli nam obstawiać zakłady sportowe i będziemy mogli za jej pomocą wpłacać i wypłacać pieniądze. Idealnym rozwiązaniem byłoby także, gdybyśmy mieli dostęp do takich funkcji, jak np. statystyki poszczególnych zespołów, podglądy meczów itp.

Jeśli ktoś chciałby obstawiać z telefonu komórkowego, nic straconego. Na razie bukmacher oferuje specjalnie przygotowaną stronę dla telefonów, która odpala się automatycznie po wejściu na witrynę bukmachera z komórki.

Promocje bukmacherskie w Betfan

Promocja powitalna w Betfan jest naprawdę ciekawa, choć nieco skomplikowana. Każdy nowy gracz może otrzymać od bukmachera sporo gotówki, ale istnieje duże ryzyko, że nie wygra zupełnie nic. Zasady promocji są dość trudne i skomplikowane, dlatego też przyjrzyjmy się im na spokojnie.

bukmacher sts nowa oferta bonusów
Polski bukmacher STS oferuje graczom bonus bez depozytu 29 PLN

Promocja powitalna w Betfan

Do skorzystania z promocji powitalnej uprawniony jest każdy gracz, który zaznaczy przy rejestracji, że jest zainteresowany skorzystaniem z oferty zwanej „Megapakiet”. Od razu po rejestracji możemy przechodzić do działania. 

Promocja polega na tym, że od pierwszych trzech depozytów otrzymujemy bonus w wysokości odpowiednio:

  • 10% od pierwszej wpłaty (nie więcej niż 150 złotych)
  • 8% od drugiej wpłaty (nie więcej niż 100 złotych)
  • 5% od trzeciej wpłaty (nie więcej niż 50 złotych)

Po wykonaniu pierwszego depozytu wstrzymajmy się z kolejnymi, gdyż musimy najpierw spełnić kilka różnych warunków. 

Pierwszy z depozytów musimy obrócić jednokrotnie, obstawiając co najmniej dwa kupony z kursem minimalnym 2.00. Na spełnienie tych warunków mamy 50 dni, ale musimy uważać. Jeśli nie uda nam się obrócić pierwszą wpłacona przez nas kwotą, wszystko przepada i nie będziemy uprawnieni do skorzystania z dalszej części promocji. Warto także zapamiętać, że dopóki nie skończymy obracać pierwszym depozytem, nie możemy skorzystać z oferty na drugi. 

To oczywiście nie koniec. Pozostaje jeszcze zabawa z małymi kwotami otrzymanymi od bukmachera. Zakładać, że w sumie wpłaciliśmy. 1500, 1250 i 1000 złotych (pamiętajmy, że robimy to w etapach i kolejna wpłata powinna zostać wykonana dopiero wtedy, kiedy skończymy wypełniać warunki poprzedniego depozytu) otrzymamy odpowiednio 150,100 i 50 złotych. Kwoty te musimy obrócić pięciokrotnie, na kuponach, które będą zawierać przynajmniej trzy zdarzenia o minimalnym kursie 1.20. Całkowity kurs kuponu powinien wynosić natomiast 2.00. 

Po spełnieniu warunków pierwszego etapu możemy przejść do drugiego, a jeśli i te wypełnimy, przechodzimy do trzeciego. Obrót bonusem w Betfan może zająć naprawdę sporo czasu, dlatego musimy znaleźć sobie okres, w którym będziemy mogli na spokojnie obstawiać. 

Z pozoru ta promocja nie brzmi aż tak atrakcyjnie. Niby możemy otrzymać te 3000 złotych, ale ile z tym zabawy. Gra jest jednak warta świeczki. Jeśli będzie nam bardzo dobrze szło w typowaniu, to kwota, która znajduje się na koncie bonusowym zostanie przeniesiona na konto zwykłe i pomnożona x10. Jeśli wierzyć zapiskom regulaminu, maksymalna kwota, którą możemy uzyskać to aż 100 tysięcy polskich złotych. Wszystko zależy od tego jak dobrze idzie nam z typowaniem. 

Wszystko wskazuje na to, że Betfan to bardzo ciekawy bukmacher, który pozwoli nam na wygranie całkiem sporej sumy pieniędzy. Jeśli jeszcze nie mamy tam konta, pora jak najszybciej to naprawić. Powodzenia w typowaniu i wygrywaniu!

Bukmacher

Jaki nowy bukmacher oferuje darmowe bonusy i promocje bukmacherskie? Czy bukmacher Betfan posiada kod promocyjny, który daje dodatkowe korzyści? Tak, kod promocyjny "BETFAN" to dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Bonus można odebrać na stronie bukmachera www.betfan.pl

Kody promocyjne

Back to top button