Dlaczego sporty wirtualne są coraz bardziej popularne? Poradnik 2021

Głównym powodem, dla którego sporty wirtualne zyskały tak mocno na popularności jest pandemia – bo w końcu wiele normalnych dyscyplin sportowych nie było rozgrywanych w ostatnim sezonie letnim. Jednakże czy to jest jedyny powód, dla którego sporty wirtualne są coraz bardziej popularne? O tym dowiesz się już za chwilę!

Dlaczego sporty wirtualne są coraz bardziej popularne? Poradnik 2021

Zalety grania na zakładach wirtualnych

Oczywiście ich główną zaletą jest to, że można w nie grać bez przerwy. Zakłady na sporty wirtualne są oferowane przez bukmacherów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – w wersji wirtualnej możesz wybrać też najpopularniejsze sporty. Nie musimy więc zwracać uwagi na to, czy prawdziwe mecze nie są rozgrywane, czy Liga Mistrzów wraca dopiero w przyszłym roku etc.

Z tego powodu sporty wirtualne stają się coraz bardziej popularne. Po drugie, są ciekawą odskocznią i alternatywą dla profesjonalistów, którzy chcą odpocząć od prawdziwych rozgrywek. Ich czas trwania jest znacznie krótszy niż w przypadku prawdziwych sportów (około 8-10 minut na każdy mecz) a wynik gry można powiedzieć, że jest nieprzewidywalny.

Szalejąca epidemia znacznie zakłóciła harmonogram klasycznych zawodów, a także ma duży udział w tym, że sporty wirtualne stają się coraz bardziej popularne. W końcu tu wszystko działa w oparciu o algorytmy dodane do komputera. Ostatnim aspektem, który wskazuje na rosnącą popularność sportów wirtualnych jest fakt, że niemal każdy bukmacher oferuje sporty wirtualne. Oprócz tego zakłady na sporty wirtualne stale się rozwijają – bukmacherzy dodają ciekawe bonusy, mogą grać bez płacenia podatków lub poszerzana jest też oferta na takie zakłady. Świadczy to o rosnącym zainteresowaniu zakładami z wirtualnymi zakładami sportowymi.

darmowy bonus bez depozytu w sts online
Polski bukmacher STS oferuje graczom bonus bez depozytu 29 PLN

Jak obstawiać wirtualne mecze online?

Podobnie jak w przypadku innych zakładów sportowych, również na to pytanie, jak obstawiać w wirtualnej grze, można odpowiedzieć w bardzo prosty sposób. Obstawianie wirtualnej gry prawie nie różni się od klasycznych sportów czy e-sportu. Po prostu wybierz interesujący Cię sport, wybierz stawkę i zatwierdź kupon.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, wygrane przez ciebie środki zostaną przelane na twoje konto główne. W zależności od możliwości wybranego przez ciebie legalnego bukmachera możesz wybierać spośród wielu różnych rynków wydarzeń. Od klasycznych wyników pojedynków po zwycięskie sety, liczbę bramek, liczbę meczów etc. Wszystko zależy od dyscypliny. Oprócz obstawiania wirtualnych meczów warto również zwrócić uwagę na kursy czy możliwość obejrzenia transmisji. Większość bukmacherów ma wizualizacje pojedynków lub meczów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto obstawiać zakłady na sporty wirtualne?

Otóż na dłuższą metę – nie. Naturalnie może to służyć jako nasza odskocznia, ale warto jest wziąć pod uwagę to, że z racji tego, że nikt oprócz bukmacherów nie wie, jak działa algorytm, to doszukanie się odpowiednich zależności może być bardzo trudne w tym wypadku.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kody promocyjne

Back to top button