Czy na sporcie zarabiają tylko sportowcy?

Kto czerpie z tej dziedziny największe profity? Bez wątpienia w tej grupie są m.in. zawodowi sportowcy. Szczególnie chodzi nam o osoby, które uprawiają popularne dyscypliny. Warto jednak wspomnieć także o innych możliwościach. Jeśli chcesz się natomiast o nich dowiedzieć, to serdecznie zapraszamy do poniższego poradnika.

Sportowcy nie narzekają na zarobki

Zawodnicy, którzy na co dzień uprawiają najbardziej popularne dyscypliny, otrzymują sowite wynagrodzenia. Jakie sporty są zaś najbardziej opłacalne? Okazuje się, że na pierwszym miejscu nie ma piłki nożnej. Jest za to koszykówka. Gracze NBA otrzymują lukratywne kontrakty, które pozwalają im żyć na bardzo wysokim poziomie. Jakie są inne bardzo dochodowe sporty? W tym gronie są także m.in. futbol amerykański (NFL), boks, czy baseball. Co ciekawe, sporo zarabia się także na F1. Szczególnie duże wynagrodzenia otrzymują najlepsi kierowcy, którzy są liderami w swoich zespołach. Chodzi m.in. o Lewisa Hamiltona itd. W jakich innych dyscyplinach są duże pieniądze? Na pewno warto wymienić tenis ziemny, piłkę nożną, hokej na lodzie, czy golf. Ciekawostką jest to, że niektórzy sportowcy (wcale nie jest ich zaś tak mało) po karierze (albo nawet w trakcie) tracą wszystkie pieniądze… Chyba najlepszym przykładem jest Mike Tyson, który zarobił około kilkaset milionów dolarów, a w 2003 roku… ogłosił bankructwo. Liczy się zatem nie tylko to, by dużo zarabiać. Bardziej istotne jest odpowiednie zarządzanie swoimi środkami finansowymi.

Jakie możliwości mają zaś kibice?

Okazuje się, że na sporcie zyskują nie tylko sportowcy. Chodzi nam o to, że jest jeszcze kilka ciekawych możliwości na tej płaszczyźnie. Nie ma żadnego problemu, by zdecydować się np. na zakłady bukmacherskie. Obecnie coraz więcej osób inwestuje w ten wariant. Zainteresowała Cię taka właśnie opcja? Należy zatem w pierwszej kolejności postawić na legalnego bukmachera. Bardzo dobrym wyborem jest m.in. Betfan. Ta firma bukmacherska z powodzeniem działa na terenie Polski od wielu lat. Jest ona nie tylko legalna, ale także wyjątkowo hojna. Dzięki bonusom łatwiej jest zaś osiągać satysfakcjonujące dla siebie wyniki. Warto zatem wiedzieć, że ta firma bukmacherska oferuje m.in. na start cashback do 600 PLN. Co jeszcze jest zapewniane? Jeśli w czasie rejestracji wpiszesz właściwy kod promocyjny, to zainkasujesz dodatkowo zakład bez ryzyka (70 PLN). Później czeka na Ciebie jeszcze podwojenie kolejnego depozytu (100% do 1000 PLN).

Jakie kupony warto obstawiać?

Zależy Ci na osiąganiu odpowiednich wyników w typowaniu? W takim razie zapoznaj się z pomocnymi wskazówkami i zacznij je od samego początku stosować w praktyce. M.in. rekomenduje się, by obstawiać single albo duble. Wówczas jest większe prawdopodobieństwo wygranej. Aby dany kupon był trafiony, musi wejść (w zależności od wybranej opcji) jedno lub dwa zdarzenia. Czego zaś unikać? Na pewno jest to typowanie taśm. To zmora szczególnie osób początkujących… Są bowiem małe szanse, że wejdzie jednocześnie kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt wydarzeń z takiego kuponu.

Bukmacher

Jaki nowy bukmacher oferuje darmowe bonusy i promocje bukmacherskie? Czy bukmacher Betfan posiada kod promocyjny, który daje dodatkowe korzyści? Tak, kod promocyjny "BETFAN" to dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Bonus można odebrać na stronie bukmachera www.betfan.pl

Kody promocyjne

Back to top button