Poradnik dla nowicjuszy

Poradnik dla nowicjuszy

Zawsze interesowałeś się sportem? Nie ma przeszkód, by Twoja wiedza przynosiła Ci regularne dochody. Takie właśnie możliwości stwarzają dla graczy zakłady bukmacherskie. Czy jednak jest to zawsze legalne? Czym cechują się bonusy na start? Czy warto z nich korzystać? Podpowiadamy także, o czym pamiętać w czasie typowania wydarzeń sportowych i z perspektywy bardziej doświadczonych typerów wymieniamy błędy początkujących graczy zakładów online.

Typowanie jest w Polsce legalne – czy zawsze?

W sumie od tego warto rozpocząć rozważania na temat zarabiania pieniędzy w zakładach bukmacherskich. Bo przecież jeśli nie jest to legalne, to nie ma sensu iść dalej. Na szczęście od pewnego czasu wszystko na rynku zakładów bukmacherskich zmierza w bardzo dobrym kierunku. Już ponad cztery lata temu została znowelizowana Ustawa Hazardowa. Na skutek regulacji dokładnie wiemy, jakie aspekty należy spełnić, by zgodnie z prawem działać w naszym kraju. Warto zauważyć, że takich podmiotów jest już coraz więcej. Nie ma zatem problemu z wyborem. Nie ma też żadnego monopolu na polskim rynku. Wszak możesz swobodnie zdecydować się nawet na kilkanaście firm hazardowych. Jeśli je wybierzesz, to obstawianie w nich będzie jak najbardziej legalne. Czy jednak jest tak zawsze? Nie do końca. Są bowiem firmy bukmacherskie, które nie mają zamiaru stosować się do postanowień zawartych w ramach Ustawy Hazardowej. Warto zwrócić uwagę na czynnik, że niektóre podmioty nie kooperują z Ministerstwem Finansów. Jeśli będziesz chciał zarejestrować się w takim podmiocie, to musisz liczyć się z poważnymi kłopotami natury prawnej.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Czy korzystać z oferty dla nowych użytkowników?

Zazwyczaj tak, chociaż też nie jest to takie oczywiste. Warto wiedzieć, że obecnie nie brakuje nowoczesnych firm bukmacherskich. Chcą one przyciągnąć do siebie możliwie jak najwięcej Klientów. Nie może zaskakiwać, że oferują zatem atrakcyjne bonusy. Zazwyczaj są one korzystne dla Klientów, dlatego każdy poradnik dla typerów wspomina o bonusach. Od razu warto generalnie podkreślić, że takie oferty cechują się tym, że cała kasa jest od razu dla nas. Jeśli masz bonus 100% na przykład do 500 PLN, to po wpłacie 500 PLN Twój depozyt będzie podwojony itd. To nie oznacza, że masz sposobność wypłacić 1000 PLN na drugi dzień. Najpierw trzeba wykonać obrót tymi środkami. Zasady na tej płaszczyźnie są zaś bardzo różne. Czasami akceptowane są wszystkie kupony, a niekiedy jedynie single. W niektórych przypadkach musisz grać minimalny kurs na przykład 1.80 itd. Po co o tym wspominamy? Musisz jeszcze przed skorzystaniem z danej oferty sprawdzić pieczołowicie wszystkie kluczowe warunki. Każda promocja ma swój regulamin. Na tej podstawie ocenisz, czy dana promocja jest istotnie korzystna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Najważniejsze wskazówki pod kątem typowania

Przede wszystkim wybierz z oferty jedną dyscyplinę, na której się skupisz. Nie graj wszystkiego, jak leci. Na kuponie obstawiaj maksymalnie dwa wydarzenia. Rekomendowane są w ogóle tylko single. Dzięki temu zwiększysz prawdopodobieństwo wygranych. Będą one dość częste, co pozwoli Ci systematycznie budować kapitał. Warto rzetelnie analizować obstawiane wydarzenia i grać kupony tylko za około 2% posiadanego stanu konta.

Kody promocyjne

Back to top button