Oferta powitalna w Betclic

Szukasz takiego bukmachera, który będzie z jednej strony legalny? Interesuje Cię firma hazardowa znana oraz ceniona wśród graczy bukmacherskich, a także taka, która zapewnia atrakcyjny bonus powitalny? W takim razie możesz spokojnie zdecydować się na Betclic. Jest to podmiot, który działa w Polsce całkowicie legalnie. Dodatkowo można skorzystać z hojnej oferty dla nowych użytkowników.

betclic polska oferta bonusów
Darmowy bonus u bukmachera Betclic Polska na rok 2020

Legalny bukmacher Betclic – Co jest do zgarnięcia?

Warto na bieżąco sprawdzać tego typu informacje. Zwłaszcza, że nierzadko ulegają one zmianie. W tym momencie Betclic oferuje cashback aż do 550 PLN. Żeby móc skorzystać z tego bonusu należy podczas zakładania konta na stronie www.betclic.pl wpisać specjalny kod promocyjny „KOD550„. Jeśli go nie wpiszemy bonus 550 PLN nie zostanie nam dopisany.

Jest to znakomity sposób na to, aby zagrać swój pierwszy zakład w tej firmie bukmacherskiej tak naprawdę niczym nie ryzykując. Nie powinno zatem być szczególnie zaskakujące, że wielu typerów, którzy nie mają jeszcze tam konta szybko je zakładają, ponieważ oferta jest wyjątkowo atrakcyjna. Nawet tak znane firmy jak PZbuk czy Betfan nie oferują tak dużego zakładu bez ryzyka.

Należy dodać, że Betclic to firma całkowicie bezpieczna. W końcu jest to podmiot, który w tym momencie sponsoruje Piasta Gliwice, czyli mistrza kraju w piłce nożnej. Dodatkowo współpracuje z Lechią Gdańsk. Na dodatek wspiera także naszych siatkarzy.

darmowy bonus bez depozytu w sts online
Polski bukmacher STS oferuje graczom bonus bez depozytu 29 PLN

Jak skorzystać z oferty promocyjne w Betclic online?

Co zrobić, aby skorzystać z tego bonusu powitalnego? Na początku trzeba oczywiście zarejestrować swoje konto na stronie www.betclic.pl. Można to zrobić bez żadnych wątpliwości, ponieważ jest to firma bukmacherska posiadająca odpowiednie licencje na legalne oferowanie swoich usług. Potem trzeba zastanowić się nad pierwszym kuponem. Warto bardzo dokładnie przyłożyć się do selekcji. Po to, aby mieć po prostu bardzo duże szanse na wygranie i zainkasowanie gotówki.

Oferta powitalna Betclic polega na tym, że ten zakład zostanie ubezpieczony. W związku z tym, jeśli okaże się przegrany, to gracz i tak otrzyma pieniądze z powrotem na swoje konto. Nie ma tutaj żadnego ryzyka. Pamiętaj jednak, że i tak lepiej jest wygrać (otrzymasz nie tylko zainwestowaną gotówkę, lecz również wartość wynikającą z kursu), dlatego należy przyłożyć się, żeby postawić tutaj na coś pod wieloma względami odpowiedniego.

Betclic kod promocyjny na rok 2020: KOD550

O czym jeszcze warto pamiętać? Bardzo ważne jest, żeby tutaj nie kombinować w trakcie rejestrowania konta. Oferta jest bowiem przeznaczona tylko dla pełnoletnich klientów, co jest oczywiste bo tego wymaga ustawa hazardowa, wszędzie żeby założyć konto bukmacherskie czy jest to PZbuk czy Betfan należy być pełnoletnim.

Pamiętaj zatem, aby nie wpisywać wymyślonych danych lub podawać się za swojego tatę lub mamę itp. Tego typu kwestie są bowiem potem dokładnie weryfikowane. Gracz musi również skorzystać z jednej z dostępnych metod, aby wpłacić gotówkę. Potem może już swobodnie skorzystać z oferty powitalnej tego bukmachera.

Bukmacher

Jaki nowy bukmacher oferuje darmowe bonusy i promocje bukmacherskie? Czy bukmacher Betfan posiada kod promocyjny, który daje dodatkowe korzyści? Tak, kod promocyjny "BETFAN" to dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Bonus można odebrać na stronie bukmachera www.betfan.pl

Kody promocyjne

Back to top button