Czy opłaca się korzystać z bonusów oferowanych przez bukmacherów przy rejestracji nowego konta?

Czy opłaca się korzystać z bonusów oferowanych przez bukmacherów przy rejestracji nowego konta?

W ogóle się nad tym tematem nie zastanawiasz? Wiesz bowiem, że to będzie dobra idea? A może (mimo wszystko) masz jakieś wątpliwości? Generalnie nowoczesne podmioty hazardowe oferują świetne promocje. Gdzie warto skierować swoje kroki? Co konkretnie jest oferowane przez rozmaite firmy z tej branży?

Nie brakuje wyboru rozmaitych podmiotów hazardowych

Jeszcze kilka, kilkanaście lat temu było pod tym względem zdecydowanie gorzej. Chodzi o skalę odnoszącą się do wyboru. Teraz Klienci zainteresowani zakładami bukmacherskimi mają zaś wiele rozmaitych wariantów. Mogą bowiem swobodnie zdecydować się na różne podmioty hazardowe. Czym powinna w sumie cechować się porządna firma z tej dziedziny? Nie wiesz bowiem, gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie? W pierwszej kolejności warto zdecydować się na takie podmioty hazardowe, które są w 100% legalne. Tego typu informacje są umieszczane np. bezpośrednio na ich stronach internetowych. Ewentualnie możesz sprawdzić samodzielnie Rejestr Domen Zakazanych. Nie da się ukryć, że na Klientów bardzo dobrze działają promocje bukmacherskie. To kolejny czynnik, który powinien być przez Ciebie dokładnie zweryfikowany. Warto bowiem korzystać z promocji, które są oferowane dla nowych Klientów. W końcu dzięki temu możesz szybko poprawić stan swojego konta. I to dodatkowo bez większego wysiłku. Nie da się zaś ukryć, że potem będzie prościej osiągać dobre wyniki w podmiotach hazardowych.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jakie promocje powitalne oferuje STS?

Najlepszy podmiot hazardowy na rynku? Wielu ekspertów oraz Klientów jednym tchem wskazuje (w odpowiedzi na to pytanie) STS. Ta firma bukmacherska działa oczywiście legalnie. Nie tylko stacjonarnie, ale także online. Co można tam zainkasować? To m.in. świetny bonus przy rejestracji w STS. Wystarczy tylko założyć konto. Pamiętaj, by w czasie realizowania tego szybkiego, nieskomplikowanego zadania wpisać właściwy kod promocyjny (zazwyczaj generuje się on automatycznie, aczkolwiek nie zawsze tak się dzieje w praktyce). Obecnie (stan na 5 lipca 2022 roku) możesz zainkasować np. zakład bez ryzyka do 100 PLN. Jeśli zatem Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, to stawka zostanie zwrócona. Do tego poziomu. Na podobnej zasadzie działają promocje dotyczące Betgames oraz sportów wirtualnych. Warto zaznaczyć, że możesz zagrać w tych działach swoje pierwsze zakłady. Jeśli nie uda Ci się trafić, to nie ma problemu. Stawki do 20 PLN (czyli łącznie 40 PLN) zostaną zwrócone na Twoje konto. Główna promocja STS to zaś obecnie 1500 PLN w postaci trzech bonusów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Co można zainkasować w Fortunie?

M.in. promocję, która zakłada, że nie trzeba nawet… wpłacać depozytu. Musisz tylko zarejestrować konto, a potem wpisać właściwy kod promocyjny. Co jeszcze jest oferowane na start? To także zwrot za pierwszy przegrany kupon. Jeśli zatem będziesz miał konto w Fortunie, zagrasz pierwszy zakład i niestety przegrasz, to ta firma bukmacherska zwróci Ci pieniądze do 600 PLN.

Kody promocyjne

Back to top button