Błędy początkujących graczy zakładów online

Jeśli trafiłeś na ten artykuł, to zapewne zastanawiasz się, co robisz nie tak. Jednakże z drugiej strony warto jest wspomnieć o tym, że przecież starasz się je naprawić. Dlatego też dziś przekażemy ci w jaki sposób możesz naprawić swoje błędy bukmacherskie!

Błędy początkujących graczy zakładów online

Źle wpisane dane

Gracze często popełniają błędy podczas rejestracji u buka, takie jak literówki – koszt chwilowego zapomnienia może być wysoki. Dlatego warto zwrócić uwagę na sposób wprowadzania danych, a także sprawdzić, czy wszystkie dane zostały wprowadzone poprawnie.

Coraz więcej graczy próbuje także zmienić swoje dane, a nawet nieświadomie popełnia błędy. Pamiętaj, buk musi najpierw sprawdzić, czy masz ukończone 18 lat. Jeśli tego nie zrobi, nie będziesz mógł legalnie dla niego grać w naszym kraju! Po drugie, bukmacherzy internetowi muszą zapewnić, że nikt nie uniknie próby uzyskania dwóch lub więcej kont. Jeśli chcesz szybko i łatwo otworzyć konto u zaufanego bukmachera (takiego jak bukmacher STS), podaj prawdziwe dane osobowe. Musisz wiedzieć, że w celu ochrony Twoich środków STS wpłaci Twój bonus tylko na konto bankowe potwierdzone w momencie rejestracji. Dlatego jeśli podane przez Ciebie dane są nieprawidłowe, nie otrzymasz pieniędzy!

Buk zweryfikuje Twoje dane, porównując podane przez Ciebie informacje z danymi w dowodzie osobistym lub innych dokumentach. Jeśli nie jest odpowiedni, trudno będzie skontaktować się z obsługą klienta. Najlepiej dokładnie przeczytać wszystko. Jeśli sobie nie ufasz, możesz nawet poprosić znajomego lub członka rodziny o sprawdzenie formularza. W ten sposób zapewnisz, że nowe konta bukmacherskie są otwierane szybko i sprawnie.

darmowy bonus bez depozytu w sts online
Polski bukmacher STS oferuje graczom bonus bez depozytu 29 PLN

Nie wykorzystanie bonusu na start

Wielu graczy także zapomina wykorzystać swój bonus bukmacherski na start. W ten sposób uzyskasz inne przywileje, takie jak darmowe zakłady czy dodatkową gotówkę na start. Zapomnienie o wpisaniu kodu nagrody to prawdziwy błąd amatora, nie pozwól, aby tak się stało! Oczywiście czasami nie potrzebujesz żadnego kodu promocyjnego, aby otrzymać bonus, ale nie możesz po prostu założyć, że jest on zawsze dokładnie sprawdzany.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawianie bez przygotowania

Naturalnie kolejną kwestią jest brak przygotowania do jakiegokolwiek obstawiania zakładów bukmacherskich, ponieważ naturalnie można sobie od tak obstawić zakład, no ale z drugiej strony jeśli nie masz odpowiednich informacji, to masz niemalże zerowe szanse na to, że uda ci się wygrać zakład. Dlatego też przed obstawieniem swoich zakładów pamiętaj o tym, żeby najpierw dowiedzieć się czegoś na temat zakładów, ponieważ ta wiedza może ci się przydać, kiedy tylko zaczynasz z obstawianiem zakładów bukmacherskich. To najlepszy sposób na to, aby ominąć takie nieprzyjemności jak źle postawiony zakład, czy też utrata swojego depozytu tylko z powodu złej decyzji.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kody promocyjne

Back to top button