Zakłady online – jak wygrywać?

Naturalnie nie ma uniwersalnego sposobu na to, aby wygrywać u bukmacherów. Niestety, ale taka prawda, a ten tytuł musisz nam po prostu wybaczyć, z racji tego, że my możemy ci jedynie pomóc zacząć obstawiać w odpowiedni sposób, który sprawi, że będziesz wygrywać z bukmacherem na zakładach. No właśnie, a jak zacząć to robić?

Zakłady online – jak wygrywać?

Nikt nie wygrał w ten sam sposób z bukmacherem w dwa razy

Zakłady bukmacherskie bardzo łatwo można przyrównać do totolotka, z racji tego, że tak naprawdę – jak w totka, nikt dwa razy nie wygrał, tak samo jest na zakładach bukmacherskich. W rzeczywistości dla bukmachera też pracują ludzie. To nie jest maszyna – która tylko została zaprogramowana do uczenia się. Kiedy bukmacherzy stawiają na nas zakład – a potem tracą pieniądze, ponieważ ich pokonaliśmy – wtedy jest pojazd po premii, oraz potencjalne problemy dla tego kogo, kto zawinił W końcu nikt nie lubi marnować pieniędzy, a co dopiero firmy zajmujące się zakładami. Dlatego powinniśmy założyć, że po każdym udanym kuponie musimy coś pozmieniać, bo w przeciwnym razie nie będziemy w stanie regularnie zdobywać środków – a jedynie będziemy popełniać błędy na zakładach bukmacherskich, a gdyby to było takie proste, to każdy by na zakładach bukmacherskich wygrywał.

Jak obstawiać, aby mieć większe szanse na wygraną?

Większość graczy zdaje sobie sprawę z tego, że najlepsze efekty przynoszą kupony z pojedynczym zdarzeniem. Większość graczy, którzy na zakładach ,,zjedli zęby” gra z „ustaloną stawką” opartą na procentowym współczynniku powodzenia danego kuponu. Ciekawym sposobem zarabiania pieniędzy na obstawianiu u bukmachera jest gra w tzw. Typ płatny, czyli inwestowanie w typ przygotowany przez firmy specjalizujące się w doradztwie w tej dziedzinie. Ponieważ jednak w Internecie jest wielu oszustów, należy tutaj zachować szczególną ostrożność i w miarę możliwości z tego nie korzystać, bo w końcu my mamy się na tym bawić, nie mówiąc już o tym, że takie firmy wcale nie dają gwarancji na to, że twój typ akurat się uda.

darmowy bonus bez depozytu w sts online
Polski bukmacher STS oferuje graczom bonus bez depozytu 29 PLN

Twoja strategia – twoja szansa

Istnieje wiele systemów bukmacherskich, które mogą przynieść większe lub mniejsze ryzyko podczas grania na zakładach bukmacherskich, a jeśli chodzi o twoją strategię, ogólną zasadą, której powinieneś się trzymać, jest zachowanie spójności w twoich typach. Kiedy nie polegamy na szczęściu, tylko na chłodnych kalkulacjach, to szansa na zwycięstwo jest o wiele większa. W sporcie i rozrywce wiedza jest naprawdę przydatna, a jeśli po prostu odrzucisz niepewne zakłady, to tak naprawdę lepiej będzie dla ciebie. Czasami niestety, ale trzeba się napracować przy analizie bukmacherskiej, aby prawidłowo wytypować dany zakład, przez co wygrana tylko będzie słodsza. No ale po raz kolejny – wygrywanie u bukmachera nie jest czymś łatwym, więc jeśli chcesz to zrobić – to naprawdę musisz się postarać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kody promocyjne

Back to top button