Promocje bukmacherskie przygotowane na mundial w Katarze

Promocje bukmacherskie przygotowane na mundial w Katarze

Tutaj decyzje nie mogą być podejmowane zbyt beztrosko. Każdemu zainteresowanemu graczowi powinno zależeć na tym, by zdecydować się na odpowiednie firmy bukmacherskie z okazji aktualnie trwających Mistrzostw Świata. Na rynku nie brakuje legalnych podmiotów hazardowych. Dodatkowo są to opcje zapewniające hojne promocje. Na co można liczyć, jeśli chodzi o mundial w Katarze? Bez wątpienia oferta robi wrażenie.

Co oferuje STS?

W pierwszej kolejności warto zająć się tym, co oferuje ta firma bukmacherska. STS to zdecydowany lider na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Nie może zatem dziwić, że oferta dla nowych użytkowników, jak i promocje stricte z okazji mundialu są tak często wybierane. Ta firma bukmacherska ma coraz więcej Klientów. Regularnie jest przez nich przeglądana oferta na jutro w STS, czy jeszcze na dzisiaj. A emocji nie brakuje. W końcu dzisiaj mamy ostatni dzień fazy grupowej (na mundialu). O awans walczą przedstawiciele grup G i H (a grają zaś tutaj np. Brazylijczycy, Szwajcarzy, czy Portugalczycy). Jeśli chodzi o promocje na MŚ w Katarze, to też będziesz zadowolony. Aktualnie ta firma bukmacherska oferuje opcję „Wygraj mundial”. O co tutaj chodzi? W sumie na całe Mistrzostwa Świata przewidziano pięć etapów. Gracze, którzy wykonali po pięć zadań (w każdej fazie), mogli zainkasować 500 PLN. Do gry możesz dołączyć nawet teraz. Warto zaznaczyć, że zostały dwa ostatnie etapy (w sumie jest dziesięć zadań do zrealizowania). Dodatkowo STS zapewnia świetne usługi dla nowych Klientów. Mowa tutaj np. o zakładzie bez ryzyka do 100 PLN. Tak samo, jak o bonusach, których łączna suma wynosi nawet 1560 PLN.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Fortuna i m.in. Happy Hours na mundial w Katarze

Jakie inne podmioty hazardowe warto wybrać z okazji mundialu w Katarze, który potrwa aż do 18 grudnia 2022 roku? Możesz np. zdecydować się na Fortunę. Zawsze najważniejsze powinno być zaś dla Ciebie to, by zdecydować się na legalne podmioty bukmacherskie. A Fortuna zalicza się do tego grona. Dodatkowo oferowane są tutaj rozmaite promocje bukmacherskie. Przed startem mundialu ta firma bukmacherska oferowała zabawę, w której do wygrania był nawet jeden milion PLN. Aby dołączyć do gry, nie trzeba było nawet płacić ani jednej złotówki. Główne zadanie każdego gracza? Wytypowanie tego, jak potoczy się mundial w Katarze. Od fazy grupowej do samego finału. Ostatnią czynnością było przewidzenie tego, jakim wynikiem zakończy się decydujące starcie. Do tej promocji już nie można dołączyć. Możesz jednak np. skorzystać z Happy Hours. Sprawdź w kalendarzu promocji, kiedy np. będziesz miał możliwość typować spotkania MŚ bez konieczności uiszczania podatku (wszystko odbywa się tutaj zgodnie z prawem).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

A może warto zdecydować się na Betclic?

W tym bukmacherze możesz obstawiać nie tylko walki na kolejnych galach Fame MMA. Dodatkowo nie ma problemu, aby grać mecze Mistrzostw Świata w Katarze. Z okazji tego turnieju, Betclic przygotował m.in. „Ranking Mistrzów”. Co tydzień w ramach tej promocji możesz wygrać wyjazd do Dubaju (dla dwóch osób). Dodatkowo są rozdawane (licznie) freebety.

Kody promocyjne

Back to top button