Jak typować mecze na smartfonie?

Świat idzie do przodu. Pojawiają się coraz to nowsze technologie, które w znaczący sposób wpływają na nasze życie. Nie inaczej jest także w przypadku bukmacherów, którzy również wprowadzają do swojej oferty wiele nowości, zwiększających przyjemność z obstawiania. Oczywiście nic nie jest tu robione dla czystej satysfakcji graczy, gdyż jak dobrze wiadomo, liczy się przede wszystkim biznes. Nie ma jednakże lepszego pomysłu na zachęcenie typerów, jak zaoferować im coś przełomowego, czego nie ma jeszcze u innych bukmacherów. Jeszcze kilka lat temu takim przełomem okazały się aplikacje mobilne, o których napiszemy dzisiaj nieco więcej. Obecnie jest to już standard, ale niektórzy bukmacherzy w dalszym ciągu nie wprowadzili ich u siebie. Co to są aplikacje mobilne i jak z nich korzystać?

typowanie meczów na smartfonie
Jak typować mecze u bukmachera przez smartfona?

Aplikacje mobilne bukmacherów 

Aplikacje mobilne bukmacherów pozwalają na obstawianie z dowolnego miejsca na ziemi i o dowolnym czasie, bez potrzeby korzystania z komputera. Jedyne co musimy mieć to telefon komórkowy z systemem android i iOS lub tablet. Dobrze, by urządzenie to miało jak największą rozdzielczość i rozmiar ekranu, gdyż jeśli będą małe, możemy mieć problemy z komfortowym typowaniem. Dobrze jest, by nasze urządzenie posiadało ekran co najmniej 5 cali. Inne wymagania zobaczycie już na stronach bukmachera, gdyż potrafią się one naprawdę mocno różnić. Niemniej jednak wszystkie aplikacje bukmacherskie odpalimy także i na tych starszych telefonach i marketowych urządzeniach za 200 złotych. 

Aplikacja mobilna bukmachera ma za zadanie ułatwić nam obstawianie z urządzeń przenośnych. Oczywiście większość firm udostępnia responsywną wersję strony, która bardzo dobrze prezentuje się na telefonicznych przeglądarkach, ale niestety często są one obcięte o kilka przydatnych funkcji. Aplikacje mobilne natomiast bardzo często wyposażone są nawet w dodatkowe funkcjonalności, jak np. powiadamianie o zakończeniu meczu, zamknięciu kuponu, a nawet strzeleniu bramki, dzięki czemu nie musimy nawet oglądać meczu, by być na bieżąco. Wystarczy tylko włączyć wibracje i w kluczowych momentach telefon powiadomi nas o tym, że stało się coś ważnego.

bukmacher betfan polska oferta zakładów
Zakłady bukmacherskie Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Jak pobrać aplikację mobilną do obstawiania meczów?

Jeśli jesteśmy posiadaczami telefonu z systemem iOS, od firmy Apple, cała sprawa jest bardzo prosta. Wchodzimy na stronę bukmachera i sprawdzamy, czy posiada on swoją aplikację mobilną. Jeśli tak – musimy albo kliknąć link, albo też odwiedzić iStore na komórce i wpisać tam nazwę bukmachera. Aplikacja pojawi się zapewne jako pierwsza w wynikach wyszukiwania. Pobieramy ją i instalujemy na swoim urządzeniu. Teraz wystarczy się tylko zalogować i możemy już obstawiać. 

W przypadku urządzeń z systemem Android jest już nieco gorzej. Aplikacje musimy pobierać bezpośrednio ze strony bukmachera, a także nie uda nam się jej zainstalować bez zmieniania ustawień. Nie jest to jednak wina bukmacherów, a polityki Google, która nie akceptuje w swoim sklepie aplikacji promujących hazard. Wiele osób ma obawy przed instalowaniem aplikacji w taki sposób, ale możemy zagwarantować, że jeśli pobierzemy ją ze strony bukmachera, a nie z dziwnych źródeł, to wszystko będzie w porządku.

darmowy bonus bez depozytu w sts online
Polski bukmacher STS oferuje graczom bonus bez depozytu 29 PLN

Bukmacherzy z najlepszymi aplikacjami na telefon?

Jaka jest najlepsza aplikacja bukmacherska? Ciężko to jednoznacznie ocenić, ale weźmy pod uwagę, że powinniśmy szukać przede wszystkim dobrego bukmachera, a aplikacja powinna być tylko dodatkiem. Szczególnie warto zainteresować się bukmacherem Fortuna, który jest jednym z najlepszych operatorów zakładów wzajemnych w Polsce. Aplikacja na telefony i tablety od tej firmy również trzyma poziom, dzięki czemu nie będziemy zawiedzeni. Można powiedzieć, że aplikacja mobilna Fortuna jest bardzo dobra.

Równie dobra, jeśli nie lepsza, jest aplikacja mobilna STS. Jeśli statystyki mówią prawdę, jest to pierwsza polska bukmacherska aplikacja mobilna. Lata doświadczeń pozwoliły stworzyć coś naprawdę niesamowitego. Milenium również posiada ciekawą aplikację do obstawiania meczów.

Aplikacja mobilna Betclic również jest niezwykle ciekawa i pełna atrakcyjnych funkcjonalności. Na uwagę zasługuje też freebet w wysokości 500 złotych dla nowych graczy.

Bukmacher

Jaki nowy bukmacher oferuje darmowe bonusy i promocje bukmacherskie? Czy bukmacher Betfan posiada kod promocyjny, który daje dodatkowe korzyści? Tak, kod promocyjny "BETFAN" to dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Bonus można odebrać na stronie bukmachera www.betfan.pl

Kody promocyjne

Back to top button