Jak i gdzie obstawiać mecze piłki nożnej?

Piłka nożna to dyscyplina niemal bezkonkurencyjna w naszym kraju – cieszy się w nim zdecydowanie największym zainteresowaniem, co jest widoczne również w świecie bukmacherskim, który podchodzi do niej z dużym szacunkiem. Każdy bukmacher to właśnie wokół niej buduje całą swoją ofertę, sprawiając, że dla nas – typerów nią zainteresowanych – ciężej jest wybrać odpowiedniego operatora. Samo typowanie piłki nożnej, choć jej zasady są znane, a drużyny możemy dobrze kojarzyć z rozgrywek na rodzimym podwórku, również nie należy do najłatwiejszych. Jak to niego podejść, aby odnosić sukcesy?

gdzie obstawiać piłkę nożną
Jak i gdzie obstawiać mecze piłki nożnej?

Na co zwracać uwagę przy obstawianiu piłki nożnej?

Już podchodząc do obstawiania piłki nożnej musimy zadecydować, czy typować chcemy w module przedmeczowym, czy też na żywo. W tym pierwszym przypadku zdecydowanie króluje model 1X2 (a więc trójdrogowy – obstawiamy wygraną którejś z drużyn lub remis), podczas gdy w czasie obstawiania live mamy dostęp do zdecydowanie większej ilości opcji. Niezależnie od tego, na który z modeli się zdecydujemy, aby obstawiać z sukcesami powinniśmy właściwie się do tego przygotować. Zadbajmy więc o to, by:

  • określić poziom każdej z drużyn – choć często da się to zrobić od razu, nie każda z drużyn cieszy się renomą, a często mamy do czynienia z zespołami pozornie bardzo do siebie podobnymi;
  • zwrócić uwagę na gospodarza – w przypadku drużyn o podobnym poziomie, często decydujące okazuje się to, kto gra przed własną publicznością – nawet taki detal może zaważyć na przebiegu spotkania;
  • przeanalizować drużyny – zwróćmy uwagę między innymi na najświeższą historię ich spotkań, co ma znaczenie w przypadku określania formy zawodników, ale i morale całego zespołu; nie bez znaczenia jest też pozycja drużyn w tabeli rozgrywek, na których się skupimy.
darmowy bonus bez depozytu w sts online
Polski bukmacher STS oferuje graczom bonus bez depozytu 29 PLN

Obstawiając piłkę nożną postarajmy się też skupić na jednych rozgrywkach, o których wiemy wszystko i tę wiedzę możemy praktycznie przetopić na bardzo trafne zakłady. Ważne jest też, aby nie bagatelizować kursów na wybrane spotkanie – pozwoli nam to uniknąć obstawiania drużyny bardzo odstającej od rywala, ale też wyłapywać tak zwany valuebet, czyli zakłady, w których bukmacher przydziela bardzo wysoki kurs drużynie, która – paradoksalnie – ma dość duże szanse na wygraną. Właśnie poprzez znajomość danych rozgrywek czy ligi będziemy w stanie szybko na takie coś reagować.

Gdzie najlepiej obstawiać piłkę nożną?

Podchodząc do typowania piłki nożnej nie mamy łatwo – na polskim rynku bukmacherskim niemal każdy operator traktuje ją w sposób priorytetowy, przedstawiając bardzo konkurencyjną ofertę związaną właśnie z nią. Pamiętajmy, że bardzo rozsądnym jest posiadanie konta u kilku bukmacherów i korzystanie z oferty tego, który aktualnie proponuje najwyższe kursy na spotkanie, które nas interesuje. 

Oczywiście możemy również typować mecze na smartfonie wszędzie gdzie tylko mamy taką możliwość. Obstawianie na telefonie ma tę zaletę, że mamy szansę na otrzymanie dodatkowych bonusów i promocji za korzystanie z aplikacji mobilnych Polskich bukmacherów online.

Spośród podmiotów, na których propozycje należy zwrócić uwagę wyróżniają się przede wszystkim:

sts betgames gry karciane
Jak grać w pokera online na Betgames STS
  • STS – firma, która w tym momencie cieszy się największą popularnością w naszym kraju. Z uwagi na bycie sponsorem głównym piłkarskiej Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Mężczyzn, to właśnie spotkania reprezentacyjne możemy tutaj obstawiać z pewnością najlepszych kursów i najpełniejszej oferty. STS oferuje też dostęp do transmisji telewizyjnych, nieoceniony przy obstawianiu na żywo.
  • Fortuna – kolejny bukmacher z bardzo dużym, bo budowanym od niemal 25 lat doświadczeniem. Jest sponsorem 1 Ligi Polskiej – to właśnie w Fortunie najlepiej jest obstawiać rozgrywki właśnie w jej obrębie. Bukmacher w pełni je pokrywa, co jest nieczęste u polskich bukmacherów. Dodatkowo prezentuje również bardzo kompletną ofertę również na innych poziomach ligowych oraz na polu światowej piłki nożnej, a także tej reprezentacyjnej. Daje też dostęp, podobnie do STS, do transmisji telewizyjnych wybranych spotkań.
  • Betclic – jeden z nowocześniejszych bukmacherów – daje dostęp do kompletnej oferty najpopularniejszych światowych lig, a także kompleksowo pokrywa polską Ekstraklasę i wszelkie spotkania na poziomie reprezentacyjnym oraz na polu turniejów europejskich. W Betclic kursy na piłkę nożną są dość wysokie, choć brakuje im trochę do Fortuny i STS.

Bukmacher

Jaki nowy bukmacher oferuje darmowe bonusy i promocje bukmacherskie? Czy bukmacher Betfan posiada kod promocyjny, który daje dodatkowe korzyści? Tak, kod promocyjny "BETFAN" to dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Bonus można odebrać na stronie bukmachera www.betfan.pl
Back to top button