Betgames STS poradnik jak obstawiać gry karciane

STS to jeden z najpopularniejszych polskich legalnych bukmacherów online. Należy do grona liderów w branży wzajemnych zakładów bukmacherskich w Polsce zarówno pod względem liczby punktów stacjonarnych jak i ilości zakładów zawieranych za pośrednictwem internetu. W ostatnim czasie zarząd STS zdecydował się na wprowadzenie bardzo innowacyjnej usługi, której oczekiwali wszyscy zarejestrowani gracze. Chodzi tutaj oczywiście o wprowadzenie możliwości obstawiania symulowanych gier karcianych stworzonych przez firmę Betgames. Na czym dokładnie polega oferta Betgames w STS?

jak grać w betgames sts poradnik
Jak obstawiać gry karciane w Betgames STS?

Betgames w STS – najważniejsze informacje 

Aby uzyskać dostęp do oferty Betgames w STS na symulowane gry karciane, należy wejść na stronę główną STS a następnie kliknąć w baner zlokalizowany u góry ekranu opisany nazwą Betgames. Gdy klikniemy w baner, możemy wybrać jedną z trzech gier – Poker, Bakarat lub Wojnę. Wszystkie są symulacjami znanych i lubianych gier karcianych bazujących na ich zasadach. Poniżej opisujemy zasady poszczególnych gier karcianych dostępnych w Betgames. 

Jak obstawiać Betgames w STS – poradnik gracza

Aby móc obstawiać zakład na jedną z gier karcianych dostępnych u bukmachera STS, należy w pierwszej kolejności zalogować się na swoje konto. Jeśli trzeba, należy zrealizować wpłatę na swoje konto. Wybieramy grę, kategorię zakładu oraz wskazujemy wynik. Podajemy kwotę, za jaką chcesz obstawić w polu o nazwie „stawka”. Klikamy przycisk o nazwie „Zakład” i czekamy na pojawienie się wiadomości o treści „Zakład został poprawnie przyjęty”. Wysokość wygranej obliczana jest na podstawie przemnożenia stawki przez kurs na konkretny rezultat. 

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames na gry karciane jak poker, wojna i bakarat. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Czy Betgames w firmie bukmacherskiej STS jest legalne?

Warto wiedzieć, że zgodnie z ustawą hazardową wprowadzoną w Polsce 1 lipca 2017 roku, wprowadzono całą masę zmian ograniczających swobodę funkcjonowania internetowych kasyn. Spowodowało to, że wiele firm bukmacherskich zaczęło świadczyć swoje usługi w sposób niezgodny z przepisami polskiego prawa. Wprowadzony zakaz obejmuje także takie gry jak internetowy poker. zakaz nie obejmuje wyłącznie kasyn kontrolowanych przez państwo. 

darmowy bonus bez depozytu w sts online
Polski bukmacher STS oferuje graczom bonus bez depozytu 29 PLN

Z powyższych względów wielu graczy zastanawia się, czy Betgames w STS jest legalne. Warto wiedzieć, że symulowane gry karciane znajdujące się w Betgames to typ zakładów bukmacherskich, dzięki czemu nie naruszają przepisów ustawy antyhazardowej. Przypominają sporty wirtualne, gdzie także można obstawiać generowane komputerowo wydarzenia sportowe.

Symulacje gier karcianych w STS – jak to działa?

STS jest pierwszą firmą bukmacherską, u której można korzystać z oferty symulacyjnych gier karcianych. Każdy, kto chciałby przetestować funkcjonalności Betgames, powinien najpierw utworzyć swoje darmowe konto u bukmachera STS. To nic nie kosztuje, a może zapewnić nam niezwykłą frajdę i rozrywkę. Oprócz możliwości obstawiania gier w ramach Betgames będziemy mieli również dostęp do sportsbooka, transmisji na żywo czy typowania zakładów na żywo. 

Bukmacher

Jaki nowy bukmacher oferuje darmowe bonusy i promocje bukmacherskie? Czy bukmacher Betfan posiada kod promocyjny, który daje dodatkowe korzyści? Tak, kod promocyjny "BETFAN" to dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Bonus można odebrać na stronie bukmachera www.betfan.pl

Kody promocyjne

Back to top button