Granie u bukmachera – jak to robić dobrze?

Nie da się ukryć, że granie u bukmachera na pierwszy rzut oka wydaje się proste. W końcu wystarczy się zarejestrować, wpłacić depozyt oraz obstawić zakład. Jednakże z drugiej strony granie – a wygranie zakładu to dwie różne rzeczy. Dlatego też dziś przedstawimy wam, jak wygrywać u bukmachera!

Granie u bukmachera – jak to robić dobrze?

Jak zacząć?

Początkujący gracze tak naprawdę nie wiedzą, jak grać, a przewodniki bukmacherskie krążące w Internecie zalecają nawet korzystanie z bonusów i innych modyfikatorów, aby zwiększyć swoje szanse na obstawianie lub w razie potrzeby uniknąć utraty pieniędzy. Jednak będąc początkującym często jest trudne zorientowanie się w tym wszystkim, więc zacznijmy od początku. Kursy są mnożnikiem, który pokazuje, ile pieniędzy (potencjalnie) wygrałeś. Wielu graczy stara się grać po najwyższych możliwych kursach, ale to buk decyduje o kursach na dany zakład.

darmowy bonus bez depozytu w sts online
Polski bukmacher STS oferuje graczom bonus bez depozytu 29 PLN

Następnie, jeśli kupon się powiedzie (bądź otrzymamy kod promocyjny), otrzymamy premię, która może podwoić wpłatę lub zwrócić środki na nasze konto bukmacherskie. Oczywiście rodzajów tych bonusów jest więcej i tak naprawdę zależy to od tego, jaki bonus otrzymasz od legalnego bukmachera, ale pamiętaj też, że bukmacher musi uzyskać z niego jakiś dochód. Zwykle jest to ogólny standard dla bonusów bukmacherskich, co oznacza, że pieniądze, które odbierasz z buka, są mniej więcej równe liczbie zakładów, które chcesz postawić – w większości przypadków kursy są również wysokie, co powinno uniemożliwić Ci wypłatę – ale nadal musisz wpłacić depozyt.

Bonusy to ,,inwestycja” bukmachera

Większość bukmacherów wydaje dużo pieniędzy, aby promować swoje bonusy, ale gracze zapominają, że bukmacherzy muszą jakoś nadrobić te straty. Dlatego w większości przypadków przepisy dotyczące wykorzystania bonusów zawierają wiele „technik”, na przykład utrudnia to nowym graczom uzyskanie bonusów, nie wspominając o tym, że większość nowych graczy traci depozyty na pierwszych zakładach. Pamiętaj więc, że możesz np. skorzystać z promocji bukmachera, ale przed skorzystaniem z niego musisz zapoznać się z niniejszym regulaminem, gdyż może to wpłynąć na to, czy wygrasz zakład, czy też nie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fora bukmacherskie pomogą ci grać lepiej

Dzięki wykorzystaniu wiedzy z for bukmacherskich możemy uniknąć błędów w wyborze firmy bukmacherskiej, bo faktem jest, że wyciąganie wniosków z nieudanych zakładów jest znacznie trudniejsze niż dyskusja na forum bukmacherskim. Prowadzenie takich rozmów z innymi graczami ma wiele zalet i pozwala poznać nowych przyjaciół, którzy są pomocni nie tylko w branży gier, ale także w prawdziwym życiu. Wielu doświadczonych graczy wybiera fora bukmacherskie, ponieważ takie miejsca mogą pomóc im w analizie danych dotyczących gier sportowych, a ponadto na takich forach zwykle dzielą się sukcesami i porażkami związanymi z zakładami, takimi jak ostatni mecz piłki nożnej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button