PZbuk to legalny w Polsce bukmacher internetowy

Polski bukmacher internetowy PzBuk to jedna z firm bukmacherskich w Polsce z krótkim stażem. Czy ten legalny bukmacher online oferuje graczom więcej niż inni? Czy kod promocyjny daje dodatkowe korzyści? W poniższym artykule przedstawiamy pakiet najważniejszych informacji na jego temat. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

bukmacher pzbuk bonus opinie
Polski bukmacher internetowy PZbuk – opinie graczy, bonusy, kod promocyjny

Jak zarejestrować się u bukmachera PzBuk? 

Wszystkie osoby zainteresowane utworzeniem konta w PzBuk z pewnością zastanawiają się, w jaki sposób uczynić to szybko i sprawnie. Warto wiedzieć, że bukmacher PzBuk oferuje swoim graczom od dawna funkcję szybkiej rejestracji. Co to oznacza? Same dobre informacje. Chodzi o to, że rejestrując się w ramach szybkiej rejestracji, nie musimy na początku podawać numeru konta bankowego ani wysyłać zdjęcia swojego dowodu osobistego. Wystarczy, że w pierwszym kroku na stronie www.pzbuk.pl podamy nazwę użytkownika, hasło, e-mail, zaś w drugim numer dokumentu tożsamości, adres, rok urodzenia oraz (opcjonalnie) posiadany przez siebie kod bonusowy. W trzecim kroku bukmacher wymaga, abyśmy ustalili limity czasu gry oraz obrotu.

To wszystko wystarczy do stawiania zakładów oraz pełnego korzystania z oferty proponowanej przez tego bukmachera. Każdy, kto zarejestruje się u bukmachera PzBuk, może również liczyć na uzyskanie darmowego zakładu w wysokości 60 złotych. Wszystkie pozostałe dane należy uzupełnić dopiero w momencie, gdy będziemy wypłacać zgromadzone przez siebie środki. 

bukmacher betfan polska oferta zakładów
Zakłady bukmacherskie Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

PzBuk – strona internetowa bukmachera

Strona internetowa bukmachera PzBuk znajduje się pod adresem www.pzbuk.pl. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że z pewnością pracowało nad nią grono specjalistów z dziedziny informatyki. Oprawa graficzna nie jest przesadnie kolorowa, dzięki czemu strona internetowa wyróżnia się dużą przejrzystością. To sprawia, że każdy, kto ją odwiedzi, z pewnością bez problemu znajdzie na niej interesujące go informacje. 

Po lewej stronie ulokowana jest lista dyscyplin sportowych oraz wydarzeń sportowych, które cieszą się jak największą popularnością. Na środku ulokowana jest lista najważniejszych wydarzeń. W szybki sposób możemy się tam również dostać do meczów na żywo oraz spotkań zaplanowanych na najbliższy okres czasu. Po prawej stronie ulokowany jest z kolei kupon online – można go obstawić i wysłać w dowolnie przez siebie wybranym momencie. Poniżej jest z kolei lista drużyn, które sponsoruje ten bukmacher.

bukmacher betclic polska bonus za darmo
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Mocno rzucającym się w oczy elementem strony internetowej bukmachera PzBuk, jest spory baner w ramce, na którym widnieje napis „Zarejestruj się”. Dzięki temu każda osoba zainteresowana utworzeniem konta u tego bukmachera, będzie mogła to zrobić bez jakichkolwiek problemów czy komplikacji. 

Eksperci wskazują, że witryna internetowa bukmachera PzBuk spełnia wszystkie oczekiwania graczy. Właśnie dlatego PzBuk opinie w tym zakresie zbiera naprawdę pozytywne. Gracze wskazują, że bardzo łatwo na stronie można odszukać wszystkie interesujące informacje. Jest to solidna strona, która jest przykładem dla pozostałych firm bukmacherskich. 

Promocje u bukmachera PzBuk

Polski bukmacher PzBuk przygotował bardzo dużą ilość interesujących propozycji promocyjnych. Eksperci wskazują, że przygotowana przez niego oferta jest również dość nietypowa – zwłaszcza jeśli chodzi o promocję powitalną. Najczęściej bukmacherzy oferują swoim nowym graczom bonusy od wpłaty do wysokości 100% wpłaconych środków. W PzBuk można za to liczyć na uzyskanie bonusy w wysokości 150% od pierwszej wpłaty. 

Bonus od depozytu do 500 złotych w PzBuk

Nową ofertą powitalną bukmachera PzBuk jest bonus od depozytu do 500 złotych. By móc z niej skorzystać, trzeba najpierw się zarejestrować, zaś potem wpłacić depozyt opiewający na kwotę minimum 100 złotych. W ten sposób podczas kolejnego logowania otrzymamy od PzBuk bonus, którego wysokość będzie wynosiła 150 % od wpłaconego depozytu. Jeśli ktoś posiada również kod bonusowy, dostanie również na start dodatkowe 10 złotych na obstawianie zakładów bukmacherskich w PzBuk. 

Bonusem tym nie trzeba dodatkowo obracać. By móc go wypłacić, trzeba obrócić wysokość bonusu oraz depozytu czterokrotnie po kursie minimalnym w wysokości 2,0. Nie są to niskie wymagania, ale należy nadmienić, że dodatkowe 10 złotych nie jest objęte dużymi wymaganiami. Tę kwotę trzeba postawić tylko jednorazowo. 

Czy w PzBuk są promocje tymczasowe?

Promocje tymczasowe to narzędzie, z którego niektórzy bukmacherzy korzystają naprawdę bardzo często. Niestety PzBuk nie należy do tego grona. W ciągu kilku ostatnich miesięcy jedyną promocją tymczasową bukmachera PzBuk był darmowy zakład na Australian Open. Dla przykładu: Milenium oraz Totalbet potrafią organizować w jednym miesiącu nawet kilka promocji tymczasowych. Miejmy nadzieję, że już wkrótce liczba promocji tymczasowych u PzBuk znacząco się poszerzy. 

Kombodoładowanie – stała promocja w PzBuk

Stali gracze mogą korzystać z promocji Kombodoładowanie. W ramach tej promocji bukmacher zwiększa wartość wszystkich kuponów AKO – im więcej spotkań na jednym kuponie, tym większy bonus otrzymujemy od buka. Może to być nawet 15% przy 11 i większej liczbie spotkań. 

Bukmacher

Jaki nowy bukmacher oferuje darmowe bonusy i promocje bukmacherskie? Czy bukmacher Betfan posiada kod promocyjny, który daje dodatkowe korzyści? Tak, kod promocyjny "BETFAN" to dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Bonus można odebrać na stronie bukmachera www.betfan.pl

Kody promocyjne

Back to top button