Jak wyeliminować błędy w zakładach bukmacherskich?

Dużo graczy popełnia bardzo zbliżone pomyłki. To zaś skutkuje tym, że próżno jest liczyć na systematyczne powiększanie stanu swojego konta… Jakie błędy są popełniane z największą częstotliwością? Co zrobić, aby ich na przyszłość uniknąć?

jak nie popełniać błędów
Jak nie popełnić błędów w zakładach bukmacherskich?

Najczęściej popełniane pomyłki w zakładach bukmacherskich

Jest wiele zagadnień, które idealnie wpisuje się w ten temat. Na pewno zazwyczaj osoby początkujące grają tak zwane taśmy. Marzą bowiem, od razu, o bardzo wielkich wygranych. Takie szczęśliwe zbiegi okoliczności co prawda się zdarzają, ale naprawdę bardzo sporadycznie. Osoby, które postawią za 2 PLN kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt spotkań mają naprawdę stosunkowo sporo gotówki do wygrania. Inna sprawa jest natomiast taka, że istnieją małe szanse, by tak się rzeczywiście stało.

W zdecydowanej większości przypadków zawsze znajdzie się minimum jedna drużyna, która nieoczekiwanie zremisuje lub nawet przegra swoje spotkanie (ligowe albo pucharowe)… Zresztą, można łatwo to sprawdzić. Wystarczy tylko spojrzeć na tabele najważniejszych lig. Nawet liderzy mają na swoim koncie zazwyczaj po kilka wpadek. Trudno jest zatem liczyć na to, że wszyscy – w trakcie np. jednego weekendu – konsekwentnie wygrają swoje potyczki.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Częstym błędem jest też gra bez żadnego systemu. Nie brakuje typerów, którzy nie mają zaś strategii. To zazwyczaj skutkuje regularnymi przegranymi. O czym jeszcze nie można zapominać? To też skupianie się na zbyt wielu dyscyplinach. Aby liczyć na stosowne zyski w zakładach bukmacherskich, trzeba być natomiast ekspertem. Lepiej skoncentrować się na jednej, maksymalnie dwóch dyscyplinach niż na kilku, kilkunastu.

Poza tym gracze zakładów bukmacherskich często nie potrafią przegrywać. Nie wejdzie im jeden mecz i zaraz chcą się odgrywać. Wybierają zatem pierwszy z brzegu mecz – bez żadnego większego zastanowienia. Chyba masz świadomość, że taka postawa też niesie za sobą zazwyczaj opłakane konsekwencje…

Kluczem do sukcesu jest identyfikacja i zrozumienie problemu

Aby dłużej nie popełniać błędów, które skutkują tym, że nie możemy regularnie wygrywać pieniędzy w zakładach bukmacherskich, ważne jest to, by… w ogóle zidentyfikować konkretne kwestie. Wiele osób nie chce bowiem się przyznać – nawet przed samym sobą – że robią coś źle. To zaś generalnie żaden wstyd – wstydem jest powielać jedne i te same pomyłki na okrągło (co powoduje regularne problemy finansowe)… Warto zatem dokładnie zastanowić się, co tak naprawdę sprawia, że nie możemy sukcesywnie pomnażać naszych oszczędności. Dogłębna analiza szybko powinna doprowadzić do konkretnych wniosków.

sts betgames gry karciane
Jak grać w pokera online na Betgames STS

Może powodem jest właśnie granie zbyt dużej ilości potyczek? Na Twoim kuponie regularnie jest za dużo meczów? Jak grają zawodowcy? Zawsze bowiem warto odnosić się do takich ekspertów. Otóż fachowcy przeważnie stawiają single, w drugiej kolejności grają kupony akumulowane składające się z maksymalnie dwóch zdarzeń. Warto brać z nich przykład. Ogólnie chodzi o to, by zidentyfikować problem i wyciągnąć z tego wnioski. Takie udoskonalenie swojej gry może Ci wyjść jedynie na dobre. Im mniej prostych błędów popełniasz, tym zarabiasz więcej gotówki – to prosta i sprawdzona zasada w tym świecie. 

Własna gra musi być systematycznie analizowana

Jest wielu typerów, którzy niestety regularnie o tym aspekcie zapominają. Nawet, jeśli idzie Ci całkiem dobrze, to i tak Twoja gra powinna być poddawana wnikliwej analizie. Należy to robić systematycznie. Szczególnie zaś wtedy, kiedy wyniki finansowe pod żadnym względem nie są zadowalające… Bardzo ważna sprawa dotyczy tego, że trzeba prowadzić statystyki. Ułatwione zadanie w tym temacie mają osoby grające online.

Bukmacherzy internetowi w pewnym sensie robią to za nas. Na koncie są bowiem odnośniki do historii zagranych typów. Mimo wszystko i tak warto prowadzić własne statystyki – chociażby po to, by wyliczyć yield. W tym celu najlepiej przydaje się zaś Excel. Dokładna analiza gry, zysków, strat itp. pozwoli zrozumieć błędy, które potem mogą być wyeliminowane.

Bukmacher

Jaki nowy bukmacher oferuje darmowe bonusy i promocje bukmacherskie? Czy bukmacher Betfan posiada kod promocyjny, który daje dodatkowe korzyści? Tak, kod promocyjny "BETFAN" to dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Bonus można odebrać na stronie bukmachera www.betfan.pl

Kody promocyjne

Back to top button