Poradnik bukmacherski – jak zacząć z obstawianiem zakładów?

Każdy chce dowiedzieć się jak ogrywać bukmachera, ale wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że to nie jest takie łatwe, jak się nam to wydaje. W końcu trzeba wiedzieć, że przecież nie ma jednego sposobu na wygraną, bo wtedy granie na zakładach byłoby nieopłacalne dla firm bukmacherskich, prawda? Dlatego też dziś dowiesz się, jak zacząć z obstawianiem zakładów u bukmacherów!

Poradnik bukmacherski – jak zacząć z obstawianiem zakładów?

Zacznij od założenia konta u kilku bukmacherów!

W miarę gromadzenia doświadczenia w zakładach sportowych przekonasz się, że czasami nawet niewielka różnica w kursach danej gry może przełożyć się na dużą różnicę w wygranej. Ponadto należy wziąć pod uwagę, że istnieją duże różnice na rynku bukmacherskim. Oczywiste jest również, że nie wszyscy legalni bukmacherzy koncentrują się na piłce nożnej, więc oferta może się różnić, a kursy mogą być wyższe lub niższe – dlatego też warto jest korzystać z rankingów bukmacherskich, oraz zarejestrować się u kilku bukmacherów – w ten sposób bardzo łatwo będzie ci określić, który bukmacher posiada aktualnie najlepszą ofertę.

darmowy bonus bez depozytu w sts online
Polski bukmacher STS oferuje graczom bonus bez depozytu 29 PLN

Jeśli chcesz wygrywać

Niestety, w niektórych przypadkach system zakładów może z pewnych powodów odmówić przyjęcia wybranego kuponu. Jednym z powodów, dla których nie możemy postawić kuponów, jest to, że nie mamy wystarczających środków na koncie, aby postawić wybrany zakład – wtedy musimy doładować konto. O ile problem nie leży gdzie indziej, firmy bukmacherskie zwykle ustalają limit kwoty zakładu w przypadku incydentu, więc jeśli Twoje aktywa przekroczą ten limit, Twój zakład nie zostanie przyjęty. W takim przypadku możemy tylko zmniejszyć kwotę lub postawić taki sam zakład u innej firmy bukmacherskiej. O ile problem nie leży gdzie indziej, firmy bukmacherskie zwykle ustala limit na kwotę zakładów w przypadku zdarzenia, więc jeśli Twoje aktywa przekroczą ten limit, Twój zakład nie zostanie przyjęty. W takim przypadku możemy tylko zmniejszyć kwotę lub postawić taki sam zakład u innych, legalnych bukmacherów w ten sposób będziesz mógł ominąć limit na zakład, oraz obstawiać na większą kwotę.

Jeśli już o kwotach mowa

Zadbaj o to, aby ustawić sobie odpowiedni budżet miesięczny na obstawianie zakładów. To bardzo ważne, aby nie przesadzić – ponieważ w innym wypadku możesz się uzależnić od zakładów bukmacherskich, a wtedy twój budżet domowy ulegnie dewastacji – a tego raczej nikt nie chce, prawda?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj!

Niestety, firmy bukmacherskie rzadko popełniają błędy, więc nie zdziw się, jeśli nie wygrasz, i spróbuj uniknąć frustracji. Jeśli jednak jesteś zły, nie próbuj działać – to bardzo zły pomysł, bo wtedy nie będziesz jasno myśleć. Najlepiej odpocząć przez kilka dni, a po uspokojeniu nastroju wrócić do gry. W każdym innym przypadku nie ma potrzeby rozważać ponownego zagrania w grę, ponieważ wtedy masz większe szanse na przegraną.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kody promocyjne

Back to top button