Sposoby na to, jak można wykorzystać typy sportowe – Poradnik bukmacherski 2021

To normalne, że każdy gracz chciałby wygrywać z bukmacherem jak najczęściej, oraz w jak najłatwiejszy sposób. Jednakże z drugiej strony, trzeba mieć sporo wiedzy i doświadczenia, aby to zrealizować. Jak więc sobie pomóc? O tym dowiesz się za chwilę!

Sposoby na to, jak można wykorzystać typy sportowe – Poradnik bukmacherski 2021

Jak korzystać z typów?

Warto pamiętać, że nawet przy pomocy płatnych typów porażka może trafić na każdego obstawiającego zakłady sportowe – niezależnie od tego, czy korzystasz z pomocy innych, czy sam analizujesz zakłady. Najważniejsze to nie poddawać się emocjom w przypadku porażki lub nawet serii niepowodzeń i spokojnie trzymać się obranej strategii. Chętnych do gry bez natychmiastowego przygotowania i analizy ruchu – zwykle prowadzi to do innych strat. Więc jeśli przegrasz, uspokój się i spróbuj zrozumieć, dlaczego przegrałeś. Dodatkowo warto nie korzystać z płatnych typów, bo nie tylko zapłacisz dwa razy więcej, ale nie ma też gwarancji, że wygrasz.

Wygrywanie częściej – jak to robić?

Oczywiście możesz używać typów, ale pamiętaj, aby używać ich mądrze – na przykład porównaj swoją analizę z tym, co oferuje dany typ. Dodatkowo błąd większości graczy polega na tym, że nie sprawdzają aktualnych ofert promocyjnych bukmacherów na polskim rynku, co prowadzi do ignorowania ciekawych bonusów, takich jak darmowe zakłady czy dodatkowe środki, na które można postawić i ewentualnie wygrać więcej pieniędzy – a wszyscy chyba zdają sobie sprawę z tego, że euro zbliża się poważnymi krokami, więc typy na euro 2020 na pewno będą również łatwiej dostępne.

sts oferta darmowych bonusów
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Pamiętaj o czytaniu regulaminów!

Mówiąc jeszcze o bonusach – prawie każdy polski bukmacher oferuje darmowe bonusy i promocje, uważamy, że jest to bardzo atrakcyjne. Jednak niewiele osób zadaje sobie pytanie „Skąd się biorą te promocje?” Cóż, buk musi w jakiś sposób odzyskać te pieniądze, więc po przyciągnięciu odpowiedniej ilości nowych graczy, buk zwiększa marże, co ma ogromny wpływ na nasze kursy bukmacherskie.

Kolejnym bardzo niebezpiecznym błędem popełnianym przez nieuważnych graczy jest obstawianie u nielegalnych bukmacherów. Jest to niebezpieczne, ponieważ nie tylko podejmujemy ryzyko ograniczenia lub niepłacenia nam kasy po wygraniu z daną firmą, ale (jeśli firma działa nielegalnie) możemy napotkać inne problemy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zarządzanie swoimi pieniędzmi

Dobry gracz nie powinien wydawać na niego całej swojej fortuny tylko dlatego, że chce postawić większy zakład. Podsumowując, wygranie niewielkiej kwoty jest lepsze niż jednorazowa przegrana, prawda? Dlatego pamiętaj, aby zawsze stawiać mądrze – jeśli chodzi o techniki obstawiania, nie warto kupować, bo jak wspomnieliśmy wcześniej, zapłacisz tylko dwa razy – i nie ma gwarancji, że wygrasz.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kody promocyjne

Back to top button