Zawód najlepszych drużyn z grupy śmierci na Euro2020

Na każdych mistrzostwach w piłce nożnej czy to na mistrzostwach Europy czy na mistrzostwach świata, zawsze znajdzie się grupa w której są zestawione ze sobą drużyny ze światowego topu, czyli tak zwana grupa śmierci. Niestety żadna drużyna z tej grupy na Euro2020 nie awansowała wyżej niż do 1/8 finału.

Zawód najlepszych drużyn z grupy śmierci na Euro2020

Grupa F, czyli grupa śmierci

Na tegorocznych rozgrywkach w grupie śmierci znalazły się takie drużyny jak Portugalia, Niemcy, Francja oraz Węgry. Wszystkie drużyny awansowały do dalszej części rozgrywek poza reprezentacją Węgier. Natomiast wszystkie drużyny które awansowały z grupy śmierci odpadły w 1/8 finału Euro2020, co zdziwiło chyba cały piłkarski świat. Prosto rzecz ujmując od takich drużyn które są ze światowego topu oczekuje się znacznie więcej i wszyscy są chyba tym rozwojem sytuacji zdziwieni. W końcu nie wszystkie drużyny mają w swoim zespole najlepszych zawodników świata jakimi są Cristiano Ronaldo czy Kylian Mbappe. Z takimi zawodnikami wymaga się więcej niż od każdych innych, w końcu za tych piłkarzy aby pozyskać do swojego zespołu należy zapłacić potężne miliony, kwoty o których nam się tylko może śnić.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego więc najlepsze drużyny świata odpadły tak szybko z rozgrywek Euro2020? Odpowiedzi mogą być różne. Przyczyną mogą być złe nastawienie zawodników na mecz, duże ilości kłótni z rodzinami lub innymi zawodnikami, czy nawet pogoda która była w momencie rozgrywanego meczu. Wszystkie te czynniki oraz wiele innych mają wpływ na grę podczas meczu, tym bardziej, że ranga tego widowiska była ogromna oraz do tego dochodzi stres. W tym momencie jest już po rozgrywkach i możemy jedynie dywagować na ten temat co było przyczyną, lecz to właśnie pokazuje, że pomimo potężnej przewagi nad przeciwnikami mogą się wydarzyć różne scenariusze. To jest dobry przykład na to, że sport jest nie przewidywalny i podczas próby obstawiania zakładów bukmacherskich nawet najlepsza analiza bukmacherska może zawieść i będzie dobra jedynie do wyrzucenia na śmieci.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Mimo skazania na straty reprezentacja Węgier pokazała się z bardzo dobrej strony

Węgry jako potężny underdog grupy śmierci pokazali się z bardzo dobrej strony. Pomimo, że nie awansowali do dalszej części rozgrywek to nie mają się czego powstydzić, walczyli do samego końca.. Niestety na niekorzyść Węgrów wszyscy się tego spodziewali grając w rozgrywkach z takimi drużynami jacy się im trafili w grupie. Natomiast reprezentacja Węgier pomimo mocnych przeciwników pokazała się z bardzo rewelacyjnej strony. W grupie rozegrała trzy mecze i na ich nieszczęście przegrali 3-0 z reprezentacją Portugalii, aczkolwiek mecze z obecnymi mistrzami świata, czyli Francuzami zremisowali 1:1, a z reprezentacją Niemiec, która jest w top 10 drużyn świata, również nie dali przeciwnikom triumfować i także zremisowali 2:2. To pokazuje jaki mają charakter i wole walki. Od samego początku gdy świat dowiedział się jak będzie wyglądała grupa F, to od tamtego momentu nie dawali żadnych szans Węgrom, jednakże pomimo braku awansu mają z czego być dumni. Swoją grą zachwycili chyba cały świat piłkarski i to jest piękno futbolu.

Kody promocyjne

Back to top button